Козіївський ЗДО (ясла-садок) Краснокутської селищної ради
Богодухівського району Харківської області

Сторінка інструктора з ф-ри

Спортивна форма на заняттях з фізичної культури

 

Фізкультурою займатись –

Треба в форму одягатись!

 

        Спортивна форма на заняттях фізкультурою – це обов’язкова умова їх проведення. Дитина отримує повний фізичний розвиток, вчиться стрибати, бігати, лазити. Щоб дитині було зручно, необхідно придбати: футболку, шорти, шкарпетки і чешки. Треба пам’ятати, що під час фізичних вправ підвищується потовиділення, тому в повсякденному одязі, відповідно до санітарних вимог, не можна перебувати на заняттях з фізкультури та надалі в груповій кімнаті.

Футболка. Футболка повинна бути виготовлена ​​з несинтетичних, а дихаючих матеріалів. Бажано, щоб у всіх дітей групи були футболки певного кольору.

Шорти. Шорти повинні бути неширокі, з м’якої тканини. Якщо ваша дитина приходить на заняття в джинсових бриджах, це заважає їй виконувати основні види руху, такі як стрибки, біг, вправи на розтяжку.

Шкарпетки. Шкарпетки краще не такі вже й теплі, призначені для частого прання. Бажано підібрати їх за кольором під фізкультурну форму.

 

 

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Підтримуйте інтерес дитини до занять фізичною культурою, у жодному разі не проявляйте зневагу до фізичного розвитку, так як приклад дорослих в цьому питанні надзвичайно важливий.
Як ви ставитеся до фізичної культури, так буде ставитися до неї і ваша дитина.

 Щоденно разом із дітьми виконуйте ранкову гімнастику.

Здійснюйте загартовуючі процедури; виходьте на прогулянки.

Залучайте дітей до виконання основних рухів – вправляйте в ходьбі, бігу, стрибках, повзанні, лазінні, рівновазі, вправах із м’ячем.

 Разом з дітьми здійснюйте пішохідні прогулянки, туристичні походи.

 Грайте в рухливі, спортивні ігри.

Облаштуйте вдома спортивний куточок, катайтеся разом з дітьми на велосипедах, роликах; грайте у бадмінтон, теніс, футбол, баскетбол, з м’ячем; плигайте на скакалці; плавайте та грайте на воді;

 Беріть участь разом з дітьми у проведенні свят, розваг, днів здоров’я, зборах, лекціях з питань здоров’я, фізичного виховання дітей, організованих у дошкільному закладі. 

 

 

Логін: *

Пароль: *